Zemin Podyum

Zemin podyum, İnsanın en temel ihtiyaçlarından biri de barınmadır. Açık alanda uzun süreli faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin önemli yardımcısı ise çadırlar olacaktır. Çadırlar hayatımızda bu denli önemli olduğundan tercihlerimizi yaparken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır.

Öncelikle bir etkinlik yapılacaksa bu etkinliğin kaç kişilik yapılacağı kararlaştırılmalıdır ve buna göre çadır ayarlanması gerekmelidir. Örneğin 50 kişilik bir çadır ayarlayıp, içine 100 kişi girmek ne kadar konforsuz olacaksa, 100 kişi içinde 200 kişilik bir çadır ayarlaması yapmak da bir o kadar anlamsız olacaktır.

Farklı amaçlara göre çadır seçimi yapmalısınız. Her bir organizasyon için aynı çadır kullanılamayabilir.

Son zamanlarda oldukça popülerleşmeye başlayan branda çadırları, açık hava etkinliklerini daha mümkün kılabiliyor. Müşterilerin farklı çadır ihtiyaçları olabiliyor. Bu artan talepleri karşılamak için SİSTEM ÇADIR olarak bizler yenilikçi olmayı asla bırakmayız, bundan dolayı da çeşitli çadır stillerine sahibizdir. SİSTEM ÇADIR siz müşterilerimize her zaman en iyi çadır çözümünü sunarız.

Firmamız modern tasarımları ve yaygınlaşan ürün seçeneklerine sahiptir. Böylelikle müşterilerimizin tercih ettikleri ürünlerden memnun kalmaları ve uzun yıllar kullanmalarını hedefliyoruz.

Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi geliştiririz. Böylelikle brandaların çeşitli mevsimsel değişmelerin sık gözlemlendiği ortamlarda daha fazla ihtiyaç duyulduğundan dolayı, daha kullanışlı ve görünüm bakımından estetik tasarımlara sahip ürünleri sunuyoruz.

Organizasyonlarınızın daha şık bir görünüm elde etmesi için zemin ve podyum hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Zemin ve podyum hizmetimizde de asla kaliteden ödün vermeyip, odağımız her zaman müşteri memnuniyetidir.

Zemin Ve Podyum

Zemin ve podyumları:

 • Açılış
 • Toplantı
 • Fuar
 • Festival
 • Konser
 • Temel atma töreni
 • Düğün
 • Tanıtım

Gibi her türlü organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Podyum ve sahne modellerimiz taleplerinize göre istediğiniz alana ve yüksekliğe göre ayarlanabilir.

İsterseniz zemin ve podyumlarınızı düz, basamaklı veya kademeli olacak şekilde yapabiliriz. Podyum ve zeminlerin üzerine de istediğiniz renkte halı döşeyebiliriz. Montaj hizmetimizi de profesyonel bir ekip ile gerçekleştirmekteyiz. Kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile sizlere ileri teknoloji sistem sunmaktayız.

Zemin ve podyumlar, gerçekleştirilen organizasyonlar da alanlarının zeminin düzleştirilmesi veya yükseltilmesi amacıyla kullanılırlar.

Podyumları basamaklı, kademeli ve düz kurulum olacak şekilde gerçekleştirmek de mümkündür. Zemin ve podyumu istenilen renkler ve istenilen desenler de yapılabilir. Ayrıca podyumların üzerlerine istenilen renk halıfleks de döşenebilir.

Zemin ve podyum sistemlerinde alüminyum konstrüksiyon kullanılır.

Yapılan podyum veya zemin organizasyonlarınıza farklı bir hava ve şıklık katacaktır. Podyum modelini sahne veya pist oluşturmak amaçlı da kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizi projeleriniz ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sizler ile konuşarak, konuklarınızın rahat ve güvende hissedebileceği özel tasarımlar oluşturalım.

Zemin ve podyumlarımız sigma sistemdir. Zeminlerimiz alüminyum ızgara üzeri plywood ve cam seçeneklerine sahiptirler. İsterseniz de cam zeminine ışık döşenerek ışıklı zemin oluşturma imkanımız da vardır.

Zemin podyumlarımızın yükseklikleri müşterilerimizin istediği yükseklikte ayarlanabilmektedir.

Zemin ve podyumlarımız bütün çadırlar modellerimiz ile kullanımı uygundur.

Zemin Ve Podyum Modelleri

Zemin ve podyum modellerimiz fuar standlarında da popüler olarak kullanılmaktadır. Bu modellerin en çok kullanılanları;

 1. Karolaj podyum
 2. Parke zemin
 3. Halı zemin

Karolaj podyum: Suntalamaların belirli bir ölçüde kesilerek, alüminyum karkasların üzerine oturtulması ile oluşan bir zemin modelidir.

Bu zemin modelini fuarlar da kullanılan en şık zemin modelidir. Yerden yaklaşım 5-9 cm yüksekte olup, zemin altından istediğiniz her türlü su, elektrik kabloları gibi hortum ve kablo geçişlerine müsaittir.

Eğer standınızı kurduktan sonra ek kablolama sistemi yapmak istiyorsanız, standınızın üzerinde ağırlık olmadığı sürece yapabilirsiniz.

Parke zemin: Bu zemin modeli fuar stantlarında en çok tercih edilen zemin modelidir. Eğer fuar stand zemininize parke döşetmeye karar verdiyseniz, standınızı yapacak firmadan parkenin altına köpük veya ham sunta ile destek yapılmasını istemeyi unutmayınız. Çünkü eğer parke direkt olarak zemine döşenirse, bu durumunda eğer zeminde kot farkı varsa bunda dolayı kurulan standın zeminin de oynayan kısımlar olabilir.

Halı zemin: Eğer fuar da sergileyeceğiniz ürünleriniz çok ağırsa ve bu ürünler zemin üzerinde sergilenecekse, en iyi çözüm stand zemininizde halı tercih etmenizdir.

Tabi ki yukarıda bahsetmiş olduğumuz üç seçeneğin dışında da çok fazla seçeneğimiz mevcuttur. Farklı malzeme ile farklı standlar yapılabilir. Ancak eğer görüştüğünüz firma siz malzeme seçmezseniz bu üç seçenekten birini tercih eder.

Zemin Ve Podyum Fiyatları

Zemin ve podyum modellerimiz yapılacak mekanın boyutlarına, malzeme türüne göre farklılık göstermektedir.

Ancak Sistem Çadır olarak bizler müşterilerimize özel indirimler ve taksit seçenekleri sunmaktayız. Piyasadaki diğer firmalara nazaran daha uygun ve daha kaliteli malzeme seçeneklerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.