Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden Sistem Çadır ekibimiz, Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve üretim tecrübesini çadır, branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

İmalatımız olan ürünler, hem dekoratif, hem kullanışlı, hem ekonomik yönden oldukça kullanışlılardır.

Konusunda uzman ekibimizle yapılan ürünlerin kalitelerini tek tek inceleyip siz değerli müşterilerimize sunmaktayız garanti kapsam ağımızda bulunan ürünlerimizin arızaları söz konusu olduğunda müşteri mağduriyetini gidermek amaçlı ekibimizin ilgisin yakından takip etme olanağına erişe bileceksiniz Gölge Denince Akla Gelen isimlerden Olan Sistem Çadır Sistemleriyle Tanışmaya Hazır mısınız?

 

Vizyonumuz

Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olmanın yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.

 

Misyonumuz

Hakkımızda Bulunduğu sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini alarak, sorunsuz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak.

 

Değerlerimiz

  1. Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek,
  2. Karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak,
  3. Müşterilere verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler olduğunun bilincinde olmak.

 

Uygun Ödeme

Yaz dönemlerinde artış gösteren tente ve branda uygulamalarına özel indirimler ve taksit seçenekleri sunmaktayız. Böylelikle sunmuş olduğumuz hizmetlerden bütün müşterilerimiz dilediği zaman faydalanabilmektedirler. Modern tasarımları ve yaygınlaşan ürün seçeneklerimiz ile tente ve branda konusunda İstanbul’da birçok alanda başarılı çalışmalarımız ile müşterilerimizin tercih ettikleri ürünlerden memnun kalmaları ve uzun yıllar kullanmalarını hedefliyoruz. Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek, sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi ön plana almayı hedefliyoruz. Brandalar çeşitli mevsimsel değişmelerin sık gözlemlendiği ortamlarda daha fazla ihtiyaç haline gelmesinden dolayı, daha kullanışlı ve görünüm bakımından estetik tasarımlara sahip ürünleri sunuyoruz.

 

4 Mevsim Kullanım

Yaz ve Kış aylarında otomatik tente sistemleri kolay bir şekilde kapatılıp/açılabilir özellikte üretilir. İstanbul’da birçok ilçede kurumsal olarak hizmet veren firmalar arasındadır. Uygun ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 4 Mevsim rahat bir şekilde manuel ve otomatik açılıp/kapanma sistemleri ile uygulandığı alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çadır malzemeleri su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmez özelliktedir. Farklı renk ve kumaş seçeneği ile memnun kalacağınız ürün grubundadır. İstanbul Branda firması 7/24 sorularınız ve görüşleriniz için hizmetinizdedir.

Ara