Yürüyüş Çadırlar

Yürüyüş yolu çadırları, İnsanın en önemli temel ihtiyaçlarından biri de barınmadır. Açık alanda uzun süreli faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin yardımcısı ise çadırlar olacaktır. Çadırlar hayatımızda bu denli önemli olduğundan tercihlerimizi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.

Eğer bir etkinlik yapılması planlanıyorsa, öncelikli olarak etkinliğin kaç kişilik yapılacağı kararlaştırılmalıdır ve buna göre çadır ayarlanması gerekmelidir. Örneğin 50 kişilik bir çadır ayarlayıp, içine 100 kişi girmek ne kadar konforsuz olacaksa, 100 kişi içinde 200 kişilik bir çadır ayarlaması yapmak da bir o kadar anlamsız olacaktır.

Farklı amaçlara göre çadır seçimi yapmalısınız. Örneğin ufak çaplı bir fuar standı olarak aldığınız çadırı düğün için kullanamayabilirsiniz. Bu yüzden her bir organizasyon için farklı model çadır gerekmektedir.

Son zamanlarda oldukça popülerleşmeye başlayan branda çadırları, açık hava etkinliklerini daha mümkün kılabiliyor. Müşterilerin farklı çadır ihtiyaçları olabiliyor. Bu artan talepleri karşılamak için SİSTEM ÇADIR olarak bizler yenilikçi olmayı asla bırakmayız, bundan dolayı da çeşitli çadır stillerine sahibizdir. SİSTEM ÇADIR siz müşterilerimize her zaman en iyi çadır çözümünü sunarız.

Firmamız olarak bizler modern tasarımlar ve yaygınlaşan ürün seçenekleri ile müşterilerimizin ürünlerden memnun kalmalarını ve uzun süre boyunca kullanmalarını hedefliyoruz.

Teknoloji geliştikçe biz de SİSTEM ÇADIR olarak kendimizi geliştirerek kalitemizi gün geçtikçe artıyoruz.

Yürüyüş Yolu Tentesi

Yürüyüş yolu tenteleri, istediğiniz ortama özel olarak üretilen bir tente türüdür. Bu tenteler çelik konstrüksiyondur ve tamamen demonte sisteminde yapılmıştır.

Yürüyüş yolu tentelerine farklı sistemler, farklı aksesuarlar da eklenerek, farklı alanlar için daha uygun hale getirilmektedirler. Bu tente sistemi katlanır olarak üretilirler. Ancak yağmurlu havalarda da otomatik açılabilen tenteler de yapılabilmektedir.

Yürüyüş yolu tentesi dört mevsim kullanılabilen bir tente modelidir. Yağmurlu havalardan koruduğu gibi yazında yoğun güneşli havalardan korur.

Futbol sahası girişlerinde de oldukça fazla kullanılan yürüyüş yolu tentelerini istediğiniz renkte yapabiliriz. Üstelik tentelerin üstüne de desen, motif işleyebiliriz.

Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız, deneyimli ve uzman ekibimiz ile birlikte sizlere özel projeler üretmekteyiz.

Tünel Tente

Diğer tente modelimiz de tünel tentedir. Adından da anlaşılacağı gibi bu tente tünel görünümündedir. Bu tente sistemi, yapılması istenen mekana göre tasarlanır.

Çelik konstrüksiyonla montaj yapılan bir modeldir.

Sağlam branda kumaşlarıyla uzun yıllar doğrultusunda renginde bir bozukluk olmadan saklanabilirler.

Her mekana hemen uyum sağlar ve mekanlara şıklık katar.

Özellikle uzun yollarda, köprüler de ve restoran girişlerinde tünel tente kullanımı yoğunluktadır.

Tünel tente genellikle çevre koşullarının elverişli olmadığı veya yağışlı havalarda korunma sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Spor alanlarının korunmasında da tünel tente kullanılabilmektedir.

Birçok otel girişinde kırmızı halı ile birlikte tünel tenteleri de inşa edilmektedir. Böylelikle davetliler kötü hava şartlarından korunmuş olurlar.

Uçak şirketlerinin uçuş kapılarına ait bağlantıları da tünel tenteler ile sağlanmaktadır.

Futbol saha girişlerinde de olduğu gibi.

Tünel tente kurulumu öncesi mekanda keşif yapılıp ölçü alınması gerekir. Uzman ekiplerimiz tarafından ölçüler alındıktan sonra, siz değerli müşterilerimize hangi malzemeyi kullanmamız gerektiği konusunda bilgi aktarımı olunur. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin seçimleri ve tasarımları doğrultusunda sizlere en uygun tente modelini ortaya çıkarmış oluruz.

Yürüyüş Yolu ve Tünel Tente Kullanım Alanları

Bu tenteler genellikle aşağıdaki mekanlarda tercih edilirler;

 • Otel girişleri
 • Garaj girişleri
 • Kamu kuruluş girişleri
 • Restoran girişleri
 • Eğlence mekanı girişleri
 • Ev girişleri
 • Spor alanları
 • İş yeri girişleri
 • Futbol saha girişleri
 • Yürüyüş yolu
 • kafe
 • Bar

Yürüyüş yolu ve tünel tenteleri kullanıldığı mekanlara şıklık katarlar. Tentelerin uzunluğu, yapılacak olan mekana göre ayarlanabilir ama uzunluk konusunda herhangi bir sınırımız yoktur

Yürüyüş Yolu ve Tünel Tente Fiyatları

Yürüyüş yolu ve tünel tente fiyatlarımız, yapılacak mekanın boyutlarına, tentenin kumaşına, tentenin rengine, malzemelerine, manuel veya otomatik özellikleri, işçilik giderleri, projede istenen özel kriterler ve tenteye yapılmak istenen modifiyeler de etkilemektedir.

Her mevsim ihtiyaç duyulabilen yürüyüş yolu ve tünel tente uygulamalarına firmamız özel indirimler ve taksit seçenekleri sunmaktayız. Böylelikle sunmuş olduğumuz hizmetlerden bütün müşterilerimiz dilediği zaman faydalanabilmektedirler.

Bizler ile iletişime geçerek fiyatlar konusunda destek alabilirsiniz. Hayalinizdeki yürüyüş yolu ve tünel tentelerini yüksek kalitede ve en uygun fiyatlarla gerçekleştirmek için sizlere ideal çözümler sunabiliriz.