Şeffaf Çadırlar

Şeffaf çadırlar, İnsanın en önemli temel ihtiyaçlarından biri de barınmadır. Açık alanda uzun süreli faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin yardımcısı ise çadırlar olacaktır. Çadırlar hayatımızda bu denli önemli olduğundan tercihlerimizi yaparken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır.

Öncelikle yapılacak olan etkinliğin kaç kişilik yapılacağı kararlaştırılmalıdır ve buna göre çadır ayarlanması gerekmelidir. Örneğin 50 kişilik bir çadır ayarlayıp, içine 100 kişi girmek ne kadar konforsuz olacaksa, 100 kişi içinde 200 kişilik bir çadır ayarlaması yapmak da bir o kadar anlamsız olacaktır.

Farklı amaçlar için farklı çadır seçimi yapmalısınız. Her bir organizasyon için aynı çadır kullanılamayabilir.

Son zamanlarda oldukça popülerleşmeye başlayan branda çadırları, açık hava etkinliklerini daha mümkün kılabiliyor. Müşterilerin farklı çadır ihtiyaçları olabiliyor. Bu artan talepleri karşılamak için SİSTEM ÇADIR olarak bizler yenilikçi olmayı asla bırakmayız, bundan dolayı da çeşitli çadır stillerine sahibizdir. SİSTEM ÇADIR müşterilerimize her zaman en iyi çadır çözümünü sunarız.

Firmamız olarak bizler modern tasarımlar ve yaygınlaşan ürün seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin ürünlerden memnun kalmalarını ve uzun süre boyunca kullanmalarını hedefliyoruz.

Teknoloji geliştikçe biz de SİSTEM ÇADIR olarak kendimizi geliştirerek kalitemizi gün geçtikçe artıyoruz.

Şeffaf Çadırlar

Şeffaf çadırlar, bir etkinliği özel kılacak olan yemek, müzik ve aydınlatma kadar önemlidir.

Bu çadırları kullanmanın çok özel ve benzersiz bir yanı vardır. Çevreniz ve sizlerin arasında kesintisiz bir bağlantı getirir.         

Şeffaf çadırlarımızın çatısı şeffaf çatı ile kaplanmıştır. Duvar sistemine gelince, mika duvarlar, şeffaf PVC duvarlar dahil olmak üzere birçok çeşitli çözümler mevcuttur. Bütün bunlar, çadırınızı kristalden bir saray gibi yapar.

Şeffaf çadırlar aynı zamanda çevre dostu tasarıma sahiptir. Gün içi doğal ışık yeterli olduğundan ötürü ışık açmamıza gerek olmaz. Böylelikle enerji tasarrufu da sağlanmış olur.

Şeffaf çadırlar, gece yapılacak etkinlikler için de idealdir. Her konuğu büyüleyecek yıldızlı bir gökyüzü görüntüsü sunar.

Şeffaf çadırlarımız çim ve beton zeminler de dahil olmak üzere birçok farklı zemine kurulabilir.

Şeffaf çadırlarımızın montajı kolaydır, inşaatlar oldukça kısa bir süre de tamamlanır.

Tüm bunlar, şeffaf çadırlarımızın hem kısa süreli hem de uzun süreli açık hava etkinlikleriniz için mükemmel bir çözüm getirmektedir.

Şeffaf Çadır Modelleri

Şeffaf çadır modelleri arasında kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da yapılması gereken alana göre oluşturulabilecek şekiller mevcuttur. Şeffaf çadırlar kullanmak son derece avantajlıdır. Hem kullanımı sorunsuzdur hem de uzun ömürlüdürler.

Şeffaf Çadır Özellikleri

Şeffaf Çadırlarımız da kullanmış olduğumuz kaliteli malzemelerden ötürü kışın karlı havalarda bile soğuk geçirmeme özelliğine sahiptir. Şeffaf çadırlarımızı kış bahçesi olarak kullanmak istenildiğinde de ortama ısı ve nem yalıtımı sağlar. Yalıtımı çok iyi olduğundan oldukça da konforludurlar. Kullanılan alan dış etkenlerden korunmuş olur, böylelikle de maliyeti daha az olur. Ortam tozlardan, yağmurdan korunurken aynı zamanda şeffaf olmasından ötürü dışarı rahatlıkla görmenizi sağlar.

Şeffaf çadırlar; Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi mekanlarda yüksek maliyetli olan cam yerine tercih edilebilirler. Bu mekanlarda soğuk ve yağışlı havalardan ötürü oturma alanları kısıtlanabiliyor. Bizler SİSTEM ÇADIR olarak şeffaf kış bahçeleri ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Çadırlarımızı villalarınızda veya bahçeli evlerinizde de kullanabilme imkanınız vardır. Şeffaf çadırlarımız ile sizlere güzel kış bahçeleri hazırlayabiliriz. Böylelikle kış aylarında evlerinize tıkılıp kalmanıza gerek kalmaz.

Şeffaf brandaları seracılık alanında da kullanabilirsiniz. Sizler bahçenizde çiçekleriniz için şeffaf bahçe oluşturabiliriz. Böylelikle sizler yağmuru sevmeyen ancak güneş ışığından da maruz kalmayan bitkilerinizi sera ortamında yetiştirebilirsiniz.

Şeffaf çadırlar yazın güneş ışınlarının çok olduğu zamanlar da kullanabilirler. Böylelikle yazın dahi rahatsız olmadan içinde konfor içinde bulunabilirsiniz.

Şeffaf çadırları işletmenizde;

  • Sigara içme bölümü
  • Oto yıkama alanı olarak da kullanabilirsiniz.

Manuel ve otomatik açılıp/kapanma sistemleri ile açılarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca mekanınıza göre yapıldığından uyum sağlayıp ayrıca mekanınızın estetik görünmesini sağlar.

Yazın ve kışın kullanıma uygun olduğundan, yazın sıcağında genleşmesinden, kışın soğuğunda çekmemesi için kalınlığı 0,60mm ve 0,80mm aralığındaki malzemeden kullanılır.

Şeffaf Çadırlarımızın etrafında çerçeve de kullanılan brandanın farklı renk ve kumaş seçenekleri vardır. Böylelikle istediğiniz özelliği seçebilirsiniz.

Şeffaf Çadır Fiyatlar

Şeffaf çadır fiyatlarımız yapılacak mekanın boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca fiyatlandırmayı, brandanın kalınlığı, rengi, su ve ateş geçirmez özellikleri de etkilemektedir.

Şeffaf brandalar da kalınlık 0.10mm – 3 mm arasında ortalama fiyat metrekare başına ortalama 40-90TL arasında değişmektedir.