HTS Serisi Çadır

HTS Serisi, İnsanın temel ihtiyaçlarından biri de barınmadır. Açık alanda uzun süreli faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin en önemli yardımcısı ise çadırlar olacaktır. Çadırlar hayatımızda bu denli önemli olduğundan tercihlerimizi yaparken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır.

Farklı amaçlara göre çadır seçimi yapmalısınız. Her ihtiyaç için aynı çadır kullanılamayabilir.

Müşterilerin farklı çadır ihtiyaçları olabiliyor. Bu artan talepleri karşılamak için SİSTEM ÇADIR olarak bizler yenilikçi olmayı asla bırakmayız, bundan dolayı da çeşitli çadır stillerine sahibizdir. SİSTEM ÇADIR siz müşterilerimize her zaman en iyi çadır çözümünü sunarız.

Firmamız modern tasarımlar ve yaygınlaşan ürün seçenekleri ile müşterilerimizin ürünlerden memnun kalmalarını ve uzun süre boyunca kullanmalarını hedefliyoruz.

Teknoloji geliştikçe biz de SİSTEM ÇADIR olarak kendimizi geliştirerek kalitemizi gün geçtikçe artıyoruz.

HTS Serisi Çadırlar

Büyük çadırlarımız, kullanım amaçlarına göre, müşterilerin istediklerine göre farklı boyutlar da tasarlanabilirler. Büyük çadırlar genel olarak endüstriyel ve organizasyonlar da tercih edilirler. Büyük çadırlarımızda da çelik iskelet sistemi mevcuttur.

HTS serisi çadırlar organizasyonlardan, spor faaliyetlerine, depolamadan showroomlara, nişanlara, düğünlere kadar her ihtiyaç için kullanılabilirler. Ayrıca çadırlar üzerine farklı detaylar ve desenler ile kişisel hale getirmek de mümkündür. Mesela firmanızın renklerinde veya firmanızın logolarını brandaların üzerine baskı yaptırabilirsiniz.

HTS serisi çadırlar birçok fayda sağlarlar. Bu faydalardan en önemli iki faydası ise maliyet ve zamandan tasarruf etmektir. Çadırlar inşa edilecek binalara göre çok daha uygun bütçeli olduğu için tercih edilirler. Ayrıca çadırları hem kiralama hem de satın alma seçeneklerinin sunulması da maliyetin performansını arttırır. Artık günümüzde hız önemlidir. Bu açıdan da çadırların hızlı kurulumu sayesinde tercih edilmesini sağlar.

HTS çadırlarını konser düğün ve davet gibi organizasyonlarınıza yönelik olarak hazırlayıp sizlere sunduk.

Çadırlarımız çim, beton gibi daha birçok farklı türde zemin şartlarına uygundur.

HTS çadırlarımızın montajı oldukça kolaydır, inşaatlar kısa bir süre de tamamlanır.

HTS çadırlarımız ile hem kısa süreli hem de uzun süreli organizasyonlarınız için mükemmel bir çözüm getirmektedir.

Çadırlara isteğiniz üzerine kapı, pencere gibi sistemler kurulup, bunlarda farklılıklar da yapılabilmektedir.

Etkinliklerinizin konseptine uygun olacak şekilde çadırlarımızda istenilen renk ve kumaş kullanılabilmektedir.

HTS çadırlarımız zorlu kış ayları da dahil olmak üzere 4 mevsim kullanıma uygundur.

Çadırlarımızı isterseniz kiralayabilir isterseniz de satın alabilirsiniz.

Kolay kurulumu olduğu gibi az yer de kaplamasından dolayı rahatlıkla çadırlarımızı saklayabilirsiniz. Böylelikle ihtiyacınız olduğu her durumda kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Ayrıca HTS çadırlarımızın dış yüzeyine dijital baskı uygulanarak reklam ve tanıtım da yaptırabilirsiniz.

Tasarım konusunda uzman ekibimiz ile her ölçekte organizasyonlara özel HTS çadırları oluşturulur.

HTS Çadır Özellikleri

HTS çadırlarımız da kullanmış olduğumuz kaliteli malzemelerden ötürü kışın karlı havalarda bile soğuk geçirmeme özelliğine sahiptir. Çadırlar ortama ısı ve nem yalıtımı sağlar. Kullanılan alan dış etkenlerden korunmuş olur, böylelikle de maliyeti daha az olur. Böylelikle ortam tozlardan ve ayrıca rüzgar, yağmur gibi hava olaylarından da korunmuş olur.

HTS çadırlar yazın güneş ışınlarının çok olduğu zamanlar da kullanabilirler. Böylelikle yazın dahi rahatsız olmadan içinde konfor içinde bulunabilirsiniz.

HTS çadırları mimari açısından estetik sağlarlar. Sunduğu faydalara bakarsak;

  • Kurulumu hızlı ve kolaydır.
  • Çadırlarımızın kumaşları su geçirmezler, yağmurdan korurlar.
  • Yazın sıcağında güneş ışınlarına karşı sizleri koruma altına alır.
  • Çadırlarımız sert rüzgara karşı dayanıklıdırlar.
  • Çadırlarımız kapalı olduğundan geceleri malzemelerin korunması açısından güvenlik de sağlarlar.
  • Maliyetleri az olduğundan kısa süreli organizasyonlarda yüksek bütçeler gerektirmezler.
  • Çadır ölçüleri istenilen ölçülere göre özel olarak ayarlanabilir.
  • Brandalar istenilen renklerde yapılabildiği gibi üzerlerine farklı desenler ile uyarlama da yapılabilir.
  • Tasarımlarımız geliştirilebilir ve projelere özel farklı seçenekler sunulur.

Manuel ve otomatik açılıp/kapanma sistemleri ile açılarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca mekanınıza göre yapıldığından uyum sağlayıp ayrıca mekanınızın estetik görünmesini sağlar.

HTS Çadır Modelleri

H-Line Endüstriyel Çadırlar

Bu seriyi küçük çaplı depolama ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Oldukça ekonomiktirler. Üretim tesisleriniz için gerekebilecek ek alan için en pratik yöntemdir.

Eğer isterseniz bu çadırlarımızı da kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin; sürgülü perde, körük sistemi, lojistik kapı gibi. Zemin için de yükseltilmiş ahşap zemin ya da beton zemin gibi çözümlerimiz de mevcuttur.

T-Line Endüstriyel Çadırlar

Bu seriyi üretim tesislerinde, fabrikalarda, depolama alanlarında veya alışveriş merkezleri gibi geniş kapsamlı yerler de kullanabilirsiniz. Bu çadır sistemleri kaldırıp tekrar kurulabilmektedirler.

İsteğiniz üzerine çadırlarımızı kişiselleştirebilirsiniz.

S-Line Endüstriyel Çadırlar

Bu seriyi küçük çaplı depolama ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Oldukça ekonomiktirler. Üretim tesisleriniz için gerekebilecek ek alan için en pratik yöntemdir.

Eğer isterseniz bu çadırlarımızı da kişiselleştirebilirsiniz. Örneğin; sürgülü perde, körük sistemi, lojistik kapı gibi. Zemin için de yükseltilmiş ahşap zemin ya da beton zemin gibi çözümlerimiz de mevcuttur.

HTS Çadır Fiyatları

HTS çadır fiyatlarımız yapılacak mekanın boyutlarına göstermektedir. Ayrıca fiyatlandırmayı, brandanın kalınlığı, rengi, su ve ateş geçirmez özellikleri ve brandaya yapılmak istenen modifiyeler de etkilemektedir.

Yaz dönemlerinde artış gösteren tente ve branda uygulamalarına özel indirimler ve taksit seçenekleri sunmaktayız. Böylelikle sunmuş olduğumuz hizmetlerden bütün müşterilerimiz dilediği zaman faydalanabilmektedirler.