Fuar Çadır

Fuar Çadır, Barınma insanın en temel ihtiyaçlarından biridir. Açık alanda uzun süreli faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin en önemli yardımcısı ise çadırlar olacaktır. Çadırlar hayatımızda bu denli önemli olduğundan tercihlerimizi yaparken dikkat etmemiz gereken durumlar vardır.

Öncelikle etkinliğin kaç kişilik yapılacağı kararlaştırılmalıdır ve buna göre çadır ayarlanması gerekmelidir. Örneğin 50 kişilik bir çadır ayarlayıp, içine 100 kişi girmek ne kadar konforsuz olacaksa, 100 kişi içinde 200 kişilik bir çadır ayarlaması yapmak da bir o kadar anlamsız olacaktır.

Farklı amaçlara göre çadır seçimi yapmalısınız. Örneğin fuar stant çadırını düğün için kullanamazsınız. Her bir organizasyon için farklı çadır kullanmalısınız.

Son zamanlarda oldukça popülerleşmeye başlayan branda çadırları, açık hava etkinliklerini daha mümkün kılabiliyor. Müşterilerin farklı çadır ihtiyaçları olabiliyor. Bu artan talepleri karşılamak için SİSTEM ÇADIR olarak bizler yenilikçi olmayı asla bırakmayız, bundan dolayı da çeşitli çadır stillerine sahibizdir. SİSTEM ÇADIR siz müşterilerimize her zaman en iyi çadır çözümünü sunarız.

Firmamız modern tasarımları ve yaygınlaşan ürün seçeneklerine sahiptir. Böylelikle müşterilerimizin tercih ettikleri ürünlerden memnun kalmaları ve uzun yıllar kullanmalarını hedefliyoruz.

Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendimizi geliştiririz. Böylelikle brandaların çeşitli mevsimsel değişmelerin sık gözlemlendiği ortamlarda daha fazla ihtiyaç duyulduğundan dolayı, daha kullanışlı ve görünüm bakımından estetik tasarımlara sahip ürünleri sunuyoruz.

Fuar Çadırlarını

Fuar etkinlikleri ülkemizde en sık tercih edilen organizasyonlardan biridir. Açık hava etkinliklerinizde hem kaliteli hem de akıllarda iz bırakan bir etkinlik olmasını isterseniz,  çadırlarımızı tercih edebilirsiniz.

Fuar çadırlarımızın brandası yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Soğuk karlı kış aylarında da son derece dayanıklı olduğundan, dört mevsim kullanıma uygundur.

Çadırlarımız ergonomik yapısından dolayı istenilen arazi türüne kolayca kurulabilir.

Fuar çadırlarımızın tavanı A şeklinde yapılır. Bunun sebebi de rüzgara, yağmura ve kara karşı çadırın yüksek dayanım göstermesidir.

Fuar çadırları iki türlü olabilir;

  1. Kapalı fuar alanı içerisinde kendi yeriniz için kurulan çadırlar
  2. Açık alanlarda sadece fuarın üstünü kaplayacak büyük çadır

Günümüzde çoğu fuar kapalı alanda gerçekleştiriliyor. Fuar alanı içerisinde de firmanızın belli etmek ve malzemelerinizin güvenli ve korunaklı olması için fuar alanı içerisinde çadır sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu tür çadırların kurulumu da oldukça kolaydır. Çadırı firmanızın renklerine göre seçim yapıp ayrıca logonuza da bastırabilirsiniz.

Fuar organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsunuz ancak kapalı alan imkanınız yok mu?  O zaman sizler için en iyi çözüm büyük ebattaki fuar çadırlarımız olacaktır. Bu çadırlar da tüm alanı kaplayan, kaliteli ve konforlu bir alan sunarlar. Ayrıca imar izni gerektirmeyip, uygun maliyetli çözümlerdir.

Çadırlarını kullanmak son derece avantajlıdır. Hem kullanımı sorunsuzdur hem de uzun ömürlüdürler.

Fuar Çadır Özellikleri

Çadırlarımız da kullanmış olduğumuz kaliteli malzemelerden ötürü kışın karlı havalarda bile soğuk geçirmeme özelliğine sahiptir. Çadırlar ortama ısı ve nem yalıtımı sağlar. Yalıtımı çok iyi olduğundan oldukça da konforludurlar. Kullanılan alan dış etkenlerden korunmuş olur, böylelikle de maliyeti daha az olur. Böylelikle ortam tozlardan ve ayrıca rüzgar, yağmur gibi hava olaylarından da korunmuş olur.

Çadırlar yazın güneş ışınlarının çok olduğu zamanlar da kullanabilirler. Böylelikle yazın dahi rahatsız olmadan içinde konfor içinde bulunabilirsiniz.

Fuar çadırları mimari açısından estetik sağlarlar. Sunduğu faydalara bakarsak;

  • Fuar çadırlarının kurulumu hızlı ve kolaydır. Bundan dolayı da sizlere konforlu ve daha verimli bir kullanım alanı sunulur.
  • Fuar çadırları düşük maliyetlidirler. Diğer kapalı alanlar da kullanılan malzemelerine göre daha uygun fiyatlıdır.
  • Kurulumu hızlı olduğu için zaman ve kaynaktan tasarruf edilmesini sağlar.
  • Fuar çadırları istenilen ölçü ve ebatlarda bulunabildiği için bu da müşterilerin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanmasını sağlanır.
  • İstenildiğinde çadırlara, firma logosu ve renkleri de baskı yapılabilir. Böylelikle de profesyonel bir görüntü sunulmasının yanı sıra kurumsal imajınız açısından da başarılı bir çalışma sunar.
  • Çadırlar sizlere güvenlik sağlar. Fuar alanlarında gece kalan malzemelerin daha korunaklı olmasını sağlar.
  • Büyük çadırlar zorlu kış şartlarına dahi dayanıklı olduğundan dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

Fuar Çadırı Fiyatları

Fuar çadırlarının belli bir ölçütü yoktur. Organizasyon yapılacak alanının hepsini ya da kısmi alanlarını kapatmak için kullanırlar. Bu yüzden bu tarz çadırların malzeme kalitesi ve işçiliği önemlidir. Fuar çadırı fiyatlarını belirleyen en önemli etken de budur.