ÇADIR KİRALAMA

Çadır denildiğinde akla ilk önce kamp hayatı gelse de çadırların kullanım alanı oldukça geniştir. Açık alanda kısa veya uzun süreli faaliyetlerde bulunmak isteyenlerin en önemli yardımcısı çadırlar olacaktır.
Çadır modellerimiz, zemin türü fark etmeksizin her türlü zemin şartlarına uygundur.
Çadırlar hayatımızda bu denli önemli olduğundan tercihlerimizi yaparken dikkat etmeniz gereken durumlar vardır.
Çadırlar kullanım amaçlarına göre farklılıklar gösterirler.

Örneğin;
• Askeri çadırlar
• Etkinlik çadırları
• Hangar çadırları
• Outlet çadırları
• Depo çadırları
• Endüstriyel çadırlar
• Düğün çadırları
• Konser çadırları
• Protokol çadırları

Gibi ve daha bir sürü çok farklı alanlarda çadır seçenekleri mevcuttur. Çadır kiralarken, önceliğiniz kullanım amacınız olmalıdır.
Endüstriyel çadırlar genelde, düşük maliyetli kapalı alana ihtiyaç duyulduğu zaman tercih edilirler. Depo çadırları ise elektronikten tutun gıda sektörüne kadar birçok farklı eşyaların depolanması amacıyla inşa edilirler. Bu şekilde üretilen yapılar son derece dayanıklıdırlar. Su ve yağmur geçirmezler.
Outlet çadırları ise bilindiği üzere giyim sektöründeki markaların indirim dönemlerinde kullandığı yapılardır.
Çadır kiralamadan önce;
• Kullanım alanı
• Kullanım amacı
• Yapıların özelliklerini

belirlemeniz gerekir. Bunları belirledikten sonra çadırlarınızın tasarımını düşünebilirsiniz. SİSTEM ÇADIR olarak bizler yenilikçi olmayı asla bırakmayız, yenilikleri yakından takip ederiz. Böylelikle çeşitli çadır stillerine sahibizdir. SİSTEM ÇADIR siz müşterilerimize her zaman en iyi çadır çözümünü sunarız. Çadırlar mevsimsel değişimeler de sıklıkla tercih edilmektedirler. Bizlerde SİSTEM ÇADIR olarak sizler için daha kullanışlı ve daha estetik görünüme sahip çadırlar üretiyoruz. Kullanım amacınız doğrultusunda sizlere özel olarak çadırlar oluşturulabilir. Çadırlar istediğiniz boyda olabilir. İstediğiniz özellikleri ekleme veya çıkarma gibi işlemler de uygulanabilir. Ayrıca müşterilerin isteği üzerine özel olarak hazırlanan çadır seçenekleri de mevcuttur. Çok uzun yıllardır sektör de hizmet veren firmamız SİSTEM ÇADIR olarak sizlere kiralık çadırlar konusunda yardımcı olmaktayız. Kiralık çadırlar konusunda önceliğimiz, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Çadırlarımız da kullandığımız malzemeler birinci sınıf kaliteli malzemelerdir. Üstün teknolojili ekipmanlar ile profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çadırlarımız alanında yetkin uzmanlar tarafından hazırlanırlar. Kurumları kolay ve hızlıdır. Çadırlarımız sağlam ve güvenlikli olduklarından dolayı farklı zamanlarda tekrar kullanabilirsiniz.

Çadırların Özellikleri

Her çadırın kedine özgü özellikleri vardır. Örneğin endüstriyel çadırların kolon veya kirişe sahip olmamaları, rahat ve geniş bir ortam sağlaması açısından önem taşır. Böylelikle çadırların içerisinde taşıma araçları kolaylıkla kullanılabilir. Eğer çadırı depolama alanı olarak kullanacaksanız, yağmur, kar suyu geçirmemesi ve dış ortamdan izole olması gerekmektedir. Aynı zamanda dört mevsim dayanıklı olmaları da önemlidir. Çadırlar yangına karşı da dayanıklı olabilmektedirler. Çadırlara isterseniz, ısıtma, soğutma ve aydınlatma gibi ekstra özellikler, ekstra aksesuarlar da eklenebilir. Sitemizde farklı kullanım amaçlarına farklı çadır seçeneklerimiz mevcuttur. Çadırlarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda bizimle de iletişime geçerek size en uygun çadır seçeneğini sunabiliriz. Çadırlara isteğiniz üzerine kapı, pencere gibi sistemler kurulup, bunlarda farklılıklar da yapılabilmektedir. Etkinliklerinizin konseptine uygun olacak şekilde çadırlarımızda istenilen renk ve kumaş kullanılabilmektedir. İç dekor olarak da asma aydınlatma sistemleri eklenebilir.

Podyum / Zemin Kiralama

Organizasyonlarınızda daha şık görünmek mi istiyorsunuz? O zaman zemin ve podyum ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Sizlere yüksek kalite ve modern tasarımlar da zemin ve podyum ürünlerimizi sunmaktayız. Zemin türü fark etmeksizin her türlü zemine kurulum yapabiliriz. Podyumları basamaklı, kademeli ve düz kurulum olacak şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Zemin ve podyumu istenilen renkler ve istenilen desenler de yapılabilir. Ayrıca podyumların üzerlerine istenilen renk halıfleks de döşenebilir. Zemin podyumlarımızın yükseklikleri müşterilerimizin istediği yükseklikte ayarlanabilmektedir. Zemin ve podyumlarımız bütün çadırlar modellerimiz  ile kullanıma uygundur. Çadır Kiralama Fiyatları Kiralık veya satılık çadırlarımızın fiyatları yapılacak mekanın boyutlarına, tentenin kumaşına, tentenin rengine, malzemelerine, manuel veya otomatik özellikleri, işçilik giderleri, projede istenen özel kriterler ve tenteye yapılmak istenen modifiyeler de etkilemektedir. Her mevsim ihtiyaç duyulabilen çadır uygulamalarına firmamıza özel indirimler ve taksit seçenekleri sunarak bütçenizi zorlamayız. Böylelikle sunmuş olduğumuz hizmetlerden bütün müşterilerimiz dilediği zaman faydalanabilmektedirler. Bizler ile iletişime geçerek fiyatlar konusunda destek alabilirsiniz. Hayalinizdeki yürüyüş yolu ve tünel tentelerini en uygun fiyatlarla gerçekleştirmek ve sizlere ideal çözümler sunabiliriz.

Ara